19-05-2006 Verkoopprijs Ford Focus Coupe Cabriolet bekend voor Duitsland.

Keulen 16-05-2006

De aankomende zomer moeten we het nog even doen zonder de open Keulse Cabrio, want de Ford Focus Coupe Cabriolet staat pas in de herfst van 2006 in de showrooms.

Vanaf 20 Mei 2006 kan de nieuwe Cabrio van de Ford Focus bestelt worden met een vanaf prijs van € 22.975,= de 133 PK PS-Diesel kost € 27.250,=

Vanaf 20 mei a.s. kan hij al wel besteld worden voor €22.975,00 de 100 PK sterke Trend versie met een vijfversnellingsbak. Wie voor 30 september opdracht geeft tot bestellen, krijgt er het "Snel Starters Pakket" bij wat bestaat uit: CD Audio-systeem, alarminstallatie. parkeersensoren, Bluetooth en een wind-en waterdicht schot voor de prijs van € 1300,= wat een voordeel oplevert van €995,=

Ook 2 andere motoren staan in de prijslijst vermeld, een 145 PK een sterke 2 liter Duratec motoren en begint eveneens met de prijs van de Trend bij €24.925,= en de twee liter Diesel met 136 PK een zes versnellingsbak met een Partikel filter kost €27.250,= Verder heeft deze uitvoering op de basisuitvoering: climat controle, boordcomputer, verwarmde voorstoelen en elektrische voorruiten.

De top uitvoering de Titanium zijn de details in chroom uitgevoerd en heeft17 inch aluminium velgen. Van binnen is de auto is uitgevoerd in het leer, automatische climat controle, in deze uitvoering kost deze 2 liter benzine €27.200,= voor de Titanium Diesel moet er €29.525,= euro worden neergeteld.

De Ford Focus Cabrio zit in de zelfde categorie als de Renault Megane CC en de Peugeot 307 CC net als beide nieuwelingen Opel Astra TwinTop en de VW Eos. Renault vraagt voor zijn openlucht kandidaat minstens €22.300,= Peugeot €23.500,=. De Opel staat voor €23.650,= te boek, VW is wat duurder en vraagt €25.950,= voor de basis uitvoering van de Eos.

Wel moeten we hier even bij vermelden dat het hier gaat om de Duitse prijzen.

Bron: www.autobild.de

terug naar overzicht CC    terug naar begin